Prekių katalogas

Inglesina gultukas-supynės Wave Pepper

 • Kaina 16995

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Inglesina
 • Inglesina gultukas- supynės "WAVE" - puikus pasirinkimas šiuolaikiškiems tėvams.

  Kūdikiams patinka būti sūpuojamiems pirmyn ir atgal. Tai puiki vieta miegui, žaidimams, poilsiui ir apmąstymams.Jūsų mažylis jausis saugus erdviame ir minkštame gultuke, tarsi ant mamos ar tėčio rankų. Reguliuojamo atlošo pagalba,nuo sėdėjimo iki gulėjimo vertikalioje padėtyje, jūsų vaikutis visada jausis patogiai."WAVE" gultuką-supynes galite naudoti iškart, kai naujasis šeimos narys grįžta namo iš ligoninės. Gultuko audinys pagamintas iš kvėpuojančio trikotažo audinio ir turi 3D tinklelį, kad būtų užtikrinta geresnė oro cirkuliacija ir dar daugiau komforto.

  Visus nustatymus galite atlikti naudodami lengvai pasiekiamą valdymo blokelį . Ypatingas akcentas yra supimo funkcija . Ją galima nustatyti trimis lygiais , kokį vaikas labiausiai mėgsta. Reguliuojamas laikmatis naudojamas automatiškai sustabdyti funkciją po 8, 15 arba 30 minučių. Muzikos dėžutė turi 12 gražių melodijų- tokiu būdu užmigti yra labai paprasta. Taip pat yra galimybė prijungti išmanųjį telefoną.

  Jūsų vaikas bus sužavėtas žaidimu lanku, kuris puikiai tinka žaisti ir skatinti pažinimo vystymąsi. Trys meiliai sukurti harmoningų spalvų personažai ir garso efektai kviečia žaisti ir tyrinėti.

  „Inglesina“ kūdikio sūpynės „WAVE“ labai palengvina jūsų kasdienį gyvenimą su kūdikiu, nes jūsų vaikas saugus ir visada šalia jūsų visose situacijose. Kai jis nenaudojamas, jį galima  lengvai sulankstyti.

  Išsami informacija:

  Tinka nuo gimimo
  Supimo funkcija reguliuojama 3 lygiais
  Automatinio išjungimo laikmatis reguliuojamas 8, 15 arba 30 minučių
  Sėdimos dalies medžiaga: trikotažas ir 3D tinklelis
  Maitinimas: 4 baterijos (1,5 voltų AA) arba su laidu (pridedamos)
  Išskleisto  matmenys: 64 x 67 x 78 cm, sulankstyto matmenys: 64 x 79 x 20 cm
  Svoris: 5 kg
  Pagaminta Italijoje