Prekių katalogas

Garantinis aptarnavimas

 • Norint kreiptis dėl garantinio aptarnavimo, pirmiausia reikia kreiptis elektroniniu paštu servisas@kinderplanet.lt

  Atkreipkite dėmesį, kad kreipimosi metu būtina nurodyti: pirkėjo vardą, pavardę, telefono numerį, prisegti pirkimo dokumentus, tiksliai apibūdinti problemą, pridėti prekės nuotraukas, video medžiagą ir prekės serijinio numerio nuotrauką (kur rasti serijinį numerį rasite prekės instrukcijoje). Su Jumis susisieks atsakingas asmuo ir tik tada informuos ar prekę reikia pristatyti į parduotuvę.

  SERVISO DARBO VALANDOS:
  I-III 11:00-14:00

  Kontaktinis tel.nr. +37060029211

  PREKIŲ GARANTIJA:
  Visoms prekėms yra taikoma 24mėn. garantija, nuo prekės įsigyjimo.

  Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo Pirkėjo teisių, kurias, įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugas, jam nustato teisės aktai.

  Dėmesio: Pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus, garantija galioja tik asmeniui tiesiogiai pirkusiam prekes iš pardavėjo!

  Garantija nėra taikoma:

  prekėms, kurios turi mechaninių pažeidimų, ardymo žymių;
  prekėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį;
  prekėms, kurių gedimai atsirado dėl pirkėjo kaltės;
  prekėms su pažeistais serijiniais lipdukais;
  prekėms, kurios buvo remontuojamos neįgaliotame gamintojo servise;

  kai gedimas atsiranda dėl aplinkos veiksnių (audros, lietaus ir pan.), Force majeure (gaisro, potvynio) ar atsitiktinių išorės veiksnių poveikio (įtampos šuolio ir pan.);
  jeigu gedimas atsiranda dėl į įrenginio vidų patekusių skysčių, žemių, daiktų ir pan.;

  jei pirkėjas nepateikia pirkimo dokumento (sąskaitos faktūros, čekio, lizingo sutarties);
  gedimams atsiradusiems dėl neoriginalių priedų naudojimo;

  susidėvinčioms detalėms (laidai, jungtys, akumuliatoriai, laikikliai, padangos, kameros, guoliai ir t.t.);

  autokėdučių bei vežimų medžiagos nusidėvėjimui, blukimui; 

  jei atliekant kokią nors operaciją, panaudojus jėgą buvo sulenktos arba sulaužytos dalys, suplėšoma medžiaga, išplėšiamos spaudės, užtrauktukai.

  jei prekė buvo naudojama ne pagal vartotojo instrukciją.

  Atkreipkite dėmesį, kad:

  suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantijos terminas skaičiuojasi nuo pirminės prekės įsigijimo datos.
  remiantis LR Civilinio kodekso 6.335 str. pažymime, jog tuo atveju, kai pirkėjas negali naudotis daiktais, kuriems yra nustatytas kokybės garantijos terminas, dėl nuo pardavėjo priklausančių kliūčių, garantijos terminas neskaičiuojamas tol, kol pardavėjas tas kliūtis pašalina. Jeigu ko kita nenustatyta pirkimo-pardavimo sutartyje, garantijos terminas pratęsiamas tokiam laikui, kurį pirkėjas negalėjo daikto naudoti dėl trūkumų, jeigu pirkėjas tinkamai pranešė pardavėjui apie pastebėtus trūkumus.
  jei klientas neturi galimybės prekės pristatyti apžiūrai į parduotuvę, būtina suderinti su pardavėju dėl prekės perdavimo apžiūrai per siuntų tarnybą;
  informacijai, esančiai informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos. 

  Vaikiško vežimėlio priežiūros taisyklės ir bendroji priežiūra:

  Dėl ilgalaikio saulės spindulių poveikio gali keistis vežimėlio medžiagų ir audinių spalva. Kad medžiaga kuo ilgiau išsaugotų pirminę spalvą, niekada nepalikite vežimėlio ilgesnį laiką stovėti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

  Sningant arba lyjant visada naudokite apsaugą nuo lietaus.

  Niekada nelaikykite vežimėlio šaltoje ir (arba) drėgnoje vietoje, kad apsaugotumėte nuo kondensato, metalinių dalių korozijos bei pelėsio.

  Jei rėmas šlapias, išdžiovinkite. Prieš galutinai padėdami vežimėlį į laikymo vietą, įsitikinkite, kad jis visiškai sausas. Džiovinkite natūraliai, toli nuo atvirų ugnies/karščio šaltinių.

  Būtina vengti, kad į vežimėlį nepatektų sūraus vandens, kuris gali sukelti rūdžių atsiradimą. Tokiu atveju rėmą reikia nuplauti ir išdžiovinti.

  Transportuodami ir laikydami vežimėlį, būkite atsargūs, nes jo paviršius yra jautrus. Nusiskundimai dėl įbrėžimų, atsiradusių po pirkimo, nepriimami.

  Nestatykite vežimėlio ilgesniam laikui ant šviesios grindų dangos, ypač PVC arba linoleumo, nes nuo guminių padangų danga gali nusidažyti juodai.

   

  PERIODINĖ PATIKRA

  Rėmą reguliariai nuvalykite, išdžiovinkite ir sutepkite visas jo jungtis. Jei vežimėlis naudojamas žiemą, valyti reikėtų ne rečiau nei 1 kartą per savaitę, nes dėl nepakankamo valymo atsiranda rūdžių.

  Ratų ašis, mazgus ir guolius būtina sutepti. Rekomenduojama kas 3 mėnesius (prieš sutepant – nuvalykite). Ašis galite tepti automobiline alyva.

  Būtina kontroliuoti ratų susidėvėjimo lygį ir valyti nuo jų dulkes ir smėlį. Slėgis ratukuose rekomenduojamas ne daugiau 1 bar.

   

  AUDINIŲ PRIEŽIŪRA

  Gaminys turi būti periodiškai valomas.

  Jei gamintojo nenurodoma kitaip, Vidinius vežimėlio įklotus skalbti rankomis ne aukštesnėje nei 30 °C temperatūros vandenyje. Naudoti švelnią skalbimo priemonę. Kruopščiai išskalauti. Džiovinti natūraliu būdu.

  Išorinių vežimėlio audinių skalbti nerekomenduojame.

  Dirbtinės odos vežimėlius valyti drėgna šluoste, naudojant švelnią valymo priemonę. Džiovinti kambario temperatūroje.

  jei gamintojas nenurodo kitaip, Lyginimas: tarp užvalkalo ir lygintuvo visada naudoti 100 % medvilnę, kad apsaugotumėte užvalkalo paviršių. Lyginti tik nekarštu lygintuvu.

   

  REGULIARIAI TIKRINKITE, AR:

  tinkamai veikia visi rėmo fiksatoriai ir lankstymo mechanizmai;

  gerai priveržtos ir nesulūžusios visos kniedės, veržlės bei varžtai;

  neįtrūkusios arba nesulūžusios plastikinės dalys;

  ratų veržlės geros būklės;

  gerai užsegti visi lipnūs užsegimai;

  gerai veikia stabdžiai.