Prekių katalogas

Cybex Sirona S2 i - Size 9-18 kg Lava Grey

 • Cybex Sirona S2 i - Size 9-18 kg Lava Grey

  Kaina 43900 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Sirona S2
 • Cybex Sirona S2 i-size automobilinė kėdutė - sukurta naudoti nuo 3 mėn iki 4 metukų (su naujagimio įdėkliuku galima naudoti nuo gimimo). Naujagimio įdėkliukas parduodamas atskirai. Šis šedevras itin genialus, nes suteikia  komfortišką kelionę be nugaros įtempimų ir leidžia lengvai valdyti kėdutę viena ranka, bei sukti 360 laispnių. 

  Cybex Sirona S2 i-size automobilinė kėdutė atitinka naujuosius Europos reikalavimus automobilinėms kėdutėms ECE R-129/03. Šis naujasis 'i-Size' reglamentas tvirtina, kad vaikai iki 15 mėn amžiaus privalo keliauti automobilinėje kėdutėje, kuri yra atsukta nugara į kelią. Ekspertai, tokie kaip: 'Which?', 'ADAC', ir Vokietijos nepriklausoma vartotojų testavimo organizacija 'Stiftung Warentest' patvirtina, kad tai yra saugiausias būdas keliauti.  

  Keliaujant su CYBEX Sirona S2 i-size, vaikas gali keliauti atsuktas nugara į kelią tol, kol bus 105 cm ūgio (apie 4 metų amžiaus). Naujasis dizainas suteikia galimybę ir aukštesniems vaikams jaustis komfortabiliai dėl papildomos vietos kojoms. Automobilinė kėdutė neužima daug vietos ir gali būti montuojama ir mažesniuose automobiliuose. Prireikus galėsite labai lengvai kėdutę atsukti ( viena ranka ) ir vaiką iškelti iš kėdutės.

  Galvos atrama ir diržų sistema yra sukurta taip, kad sumažintų smūgio jėgą, kad ir kokia kryptimi pasirinktumėte važiuoti, galite būti tikri, Jūsų vaikas yra apsaugotas.

  NUGARA Į KELIĄ

  Saugiai atsukta nugara į kelią, tinkanti vaikams nuo gimimo iki ~ 4 metų (105 cm). Sumažina sužeidimų ir traumų tikimybę iki 80%. Sirona S2 i-size turi 5 skirtingas gulėjimo padėtis, kurias galite reguliuoti mygtuko paspaudimu. 

  ALTERNATYVIAI - VEIDU Į KELIĄ

  Sirona S2 i-Size vieno mygtuko paspaudimu gali būti atsukta į priekį. Ši pozicija yra tinkama vaikams, vyresniems nei 16 mėnesių arba nuo 76 cm ūgio (iki 105 cm). Sirona S2 i-size turi 2 skirtingas sėdėjimo padėtis, kurias galite reguliuoti mygtuko paspaudimu.

  INTEGRUOTA ŠONINIŲ SMŪGIŲ APSAUGA

  Dar didesnį saugumą suteikia integruota šoninių smūgių apsauga (L.S.P.) Autokėdutė montuojama automobilyje tik su ISO-FIX jungtimis. Teleskopinė ištraukiama atraminė koja užtikrins dar didesnį autokėdutės stabilumą. 

  REGULIUOJAMA GALVOS ATRAMA

  Sirona S2 i-size turi 12 skirtingų galvos atramos aukščio pozicijų, reguliuojama mygtuko paspaudimu.

  360 LAIPSNIU SUKIMASIS

  Ši funkcija padeda lengviau vaiką įsodinti/ išlaipinti į/iš kėdutę ir prisegti į taškų saugos diržus, bei vienos rankos paspaudimu nusukti kėdutę reikiama kryptimi. 

  TECHNINIAI DUOMENYS:

  • atitinka Europos saugumo reikalavimus 129/03
  • svoris - 13,9 kg.
  • išmatavimai : 71 x 44 x 68 cm.