Prekių katalogas

Bjallra of Sweden seilinukas - Grey Bow

 • Bjallra of Sweden seilinukas - Grey Bow

  Kaina 2390

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
 • Bjallra of Sweden seilinukas - Puošnus seilinukas iš Bjällra Grey Bow Collection kolekcijos, pagamintas Bjällra Couture . 

  Skanaukite kartu su stilingais ir išskirtiniais Bjallra  seilinukais!

  Kai norite išlikti stilingi ir gražūs pusryčių, pietų ar vakarienės metu, seilinukas iš Bjallra suteiks unikalumo ir dizaino grakščių linijų. Pasirinkdami seilinuka iš Bjällra Grey Bow Collection kolekcijos, turėsite didelę priekinę kišenę, kurioje telpa visi trupiniai, maistas ir skystis,jį lengva valyti. Smakro atvartas užsegamas ir užsegamas velcro užsegimu nugaroje. Iš 100% poliesterio pagamintą smakro atvartą galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje ir labai greitai išdžiūsta, todėl jį galima ir greitai ir vėl naudoti.

  Seilinukas ne alergizuoja ir nesukelia kitų sveikatos problemų.

  Aukštos kokybės Oeko-Tex® sertifikuotas audinys, kuris yra pasaulinės tekstilės gaminių sveikatos ženklas, garantuoja, kad nesukelia alerginių ar kitų sveikatos problemų. Labai svarbu, kad audinys neturi aplinkai kenksmingų dažiklių!

  Atsižvelgiant į gamtos ekologiškumą ir saugant žemės išteklius reikėtų žinoti, kad visi Bjallra audiniai yra gamtai draugiški.

  Kodėl turėtume rinktis Bjällra Couture's seilinukus?

  • Pagaminti iš Oeko-Tex® sertifikuoto audinio.
  • Greitai džiūstantis, lengva pavalyti.
  • Kišenelė maisto trupinukams.
  • Išorinė medžiaga be PVC ir kenksmingų medžiagų.