Prekių katalogas

Automobilinė Kėdutė Maxi-Cosi RodiFix AirProtect 2/3 (15-36kg.) Scribble Grey

 • Automobilinė Kėdutė Maxi-Cosi RodiFix AirProtect 2/3 (15-36kg.) Scribble Grey

  Kaina 20900

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
 • Tėvai nori, kad jų vaikai automobilinėje kedutėje jaustųsi komfortiškai ir saugiai.  Su patentuota „AirProtect®“ technologija, kad jūsų vaikas visada būtų saugus, „Maxi-Cosi RodiFix“ „AirProtect®“ siūlo papildomą apsaugą nuo galvos smūgio į šonus, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas.

  Maxi-Cosi“ jūsų mažylio saugumas yra svarbiausias prioritetas. Pradedant kūdikių vežimėliais naujagimiams ir baigiant automobilinėmis kėdutėmis 12-mečiams, mes esame čia, kad padėtume laimingai nešti šeimas į jų ateitį. Išoriniai avarijų bandymų centrai, tokie kaip Vokietijos automobilių organizacija ADAC („Allgemeiner Deutscher Automobil-Club“), išbando mūsų „Maxi-Cosi“ automobilių kėdutes dėl dinamiško saugumo ir paprasto naudojimo.Kai ADAC išbandė mūsų automobilinę kėdutę „RodiFix AirProtect®“, ji gavo gerą saugos įvertinimą. Vaiko kėdutėje yra šoninė apsaugos sistema, apsauganti jūsų mažylį avarijos atveju. Be šoninės apsaugos sistemos, mūsų kėdutėje yra unikali „AirProtect®“ technologija. Šoninio smūgio atveju ši technologija suteikia jūsų vaiko galva papildomą apsaugą, užtikrinant maksimalų saugumą.

  „RodiFix AirProtect®“ patentuota „AirProtect®“ technologija sumažina galvos traumos riziką net 20%! Avarijos metu „AirProtect®“ nukreipia smūgio jėgą nuo mažylio galvos ir sugeria juos į galvos atramą. Tai akimirksniu sumažina galvos traumos riziką ir apsaugo jūsų vaiką.

  Kai jūsų mažylis auga, mūsų „Maxi-Cosi RodiFix AirProtect®“ auga kartu. Sureguliuokite galvos atramos aukštį, kad ji galėtų prisitaikyti prie jūsų mažylio, kai jis auga, iki 12 metų!


  Savybės :

  Minimalus amžius: 3,5 metų

  Maksimalus svoris: 36kg.

  Minimalus svoris: 15kg.

   

  Keliauti su RodiFix AirProtect ne tik smagu, bet ir saugu!

   https://youtu.be/p6vxdvC15KE