Prekių katalogas

Automobilinė kėdutė Maxi Cosi KORE i - Size 100cm-150cm 2/3 Authentic Black

 • Automobilinė kėdutė Maxi Cosi KORE i - Size 100cm-150cm 2/3 Authentic Black

  Kaina 24900 
  Šią prekę turime sandėlyje.

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
 • Vaikai mėgsta viską daryti patys. Maxi-Cosi Kore i-Size naudoti taip paprasta, kad jūsų vaikas gali užsisegti pats! „i-Size“ automobilinė kėdutė užtikrina puikią apsaugą nuo šoninio smūgio ir atitinka aukščiausius saugos standartus. 

  Atviras dizainas leidžia vaikams lengvai įlipti ir išlipti iš automobilio kėdutės bei patiems prisisegti. Jie gali paimti saugos diržą ir per kelias sekundes įkišti jį į sagtį. Diržo kreiptuvas užtikrina teisingą saugos diržo padėtį ant vaiko kūno. 

  Atitinka aukščiausius ir naujausius „i-Size“ saugos standartus ir užtikrina maksimalų saugumą jūsų vaikui. 

  Kore i-Size užtikrina viso kūno šoninę apsaugą, uždengdamas jūsų vaiką nuo kelių iki galvos. Kore i-Size taip pat turi Side Protection System Plus (SPS Plus), kurią sudaro stiklo pluošto amortizatoriai šoniniuose sparnuose kartu su energiją sugeriančia medžiaga. Ši visa sistema užtikrina puikią jūsų vaiko šoninę apsaugą bet kuriuo metu. 

  Sukurta vaikams nuo 100 iki 150 cm ( nuo 3,5 metų iki 12 metų), Kore i-Size išsiplečia tiek į aukštį, tiek į plotį tiesiog reguliuojant galvos atramą. Tai suteikia jūsų vaikui daugiau erdvės ir didžiausio komforto. 

  Kėdutės tvirtinimas

  Nesvarbu, ar vairuojate labai didelį ar mažą automobilį, jei jis turi ISOFIX, Maxi-Cosi Kore i-Size tiks. Vaikiška kėdutė pritvirtinta prie jūsų automobilio saugos diržo ir ISOFIX, kad būtų saugiai pritvirtinta. Padėkite Kore i-Size ant galinės automobilio sėdynės, prijunkite vaikišką kėdutę prie automobilio ISOFIX jungčių ir saugos diržu jas prisegkite. Prisijungęs prie ISOFIX, jūsų mažylis galės užsisegti pats. Ar žinojote, kad dėl ISOFIX jungties vaikiška kėdutė stabilesnė? Be to, kai jūsų vaikas nesėdi vaikiškoje kėdutėje, ji tampa stabilesnė. Šiais laikais dauguma automobilių turi ISOFIX, ir yra didelė tikimybė, kad jūsų taip pat. Jei ne, mūsų Maxi-Cosi Kore i-Size taip pat gali būti pritvirtintas tiesiog naudojant automobilio saugos diržą. 

  Saugumas

  Maxi-Cosi Kore i-Size sukūrta taip, kad atitiktų aukščiausius ir naujausius i-Size saugos standartus. Lengvai naudojama Kore i-Size automobilinė kėdutė sukurta su Side Protection System Plus, kad būtų užtikrinta puiki šoninė apsauga žalingo šoninio susidūrimo atveju. Maxi-Cosi Kore i-Size SPS Plus (Side Protection System Plus) sumažina sužalojimo riziką, nes sugeria smūgio jėgą. Be įprasto SPS, SPS Plus turi patobulintą smūgius sugeriančią medžiagą, pridėtą prie kiekvieno šoninio sparno. Kartu su stiklo pluošto amortizatoriais jūsų vaikui užtikrina maksimalų saugumą. 

  Priežiūra

  Maxi-Cosi automobilinės kėdutės audiniai nuimami ir gali būti lengvai skalbiami skalbimo mašinoje. 

  Kėdutės svoris: 6kg