Prekių katalogas

Automobilinė kėdutė Cybex Sirona Gi i-size 61-105cm Plus Beach Blue

 • Automobilinė kėdutė Cybex Sirona Gi i-size 61-105cm Plus Beach Blue

  Kaina 41900

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Cybex
 • Cybex Sirona Gi i-size naudojama maždaug nuo 3mėn iki 4 metukų (61-105cm). Sirona Gi i-Size turi 360° pasukimą, kad būtų lengva vaiką pasodinti, prisegti ir nusukti reikiama keliavimo kryptimi. Visapusiška oro ventiliacija vėsesniam pasivažinėjimui.

  Iki 50 % aukštesnis saugos lygis*

  Atsuktas vaikas prieš eismą yra vienas saugiausių keliavimo būdų. Pirmosiomis kritinėmis priekinio smūgio akimirkomis vaiko kūnas prispaudžiamas prie paminkštinto automobilio sėdynės apvalkalo, sumažinant judėjimą ir sumažinant smūgio jėgą, veikiančią vaiko kaklą. Privaloma iki 15 mėnesių (76 cm), rekomenduojame kuo ilgiau laikyti vaiką atsuktą atgal. „Sirona Gi i-Size“ sukurta patogiai važiuoti atgal, kol jūsų vaikas sveria 20 kg. (*palyginti su ta pačia sėdyne, atsukta į priekį susidūrus priekyje. Vidinio bandymo, naudojant 2022 m. ADAC priekinio susidūrimo testo kriterijus, rezultatas.) 
   

  Greitas ir lengvas prisijungimas

  Jūsų kelionės pradžia be streso. Tiesiog pasukite automobilinę kėdutę, kad ji būtų nukreipta į automobilio dureles ir įsodinkite savo vaiką. Jūs išvengsite nugaros įtempimo, o jūsų vaikas jausis ne tik saugiai, bet ir ergonomiškai patogiai.

  Optimalus kvėpavimas

  Patogumas bet kuriuo metų laiku. Visapusiškas oro vėdinimas leidžia orui tekėti per automobilio sėdynės kanalus, pašalinant šilumą ir padedant išvengti jūsų mažylio prakaitavimo. „Plus“ versijoje taip pat yra tinklinio audinio, kuris padidina pralaidumą orui iki šešių kartų, palyginti su įprastais audiniais.


  Šoninė apsauga

  Integruota linijinė šoninio smūgio apsauga apsaugo jūsų vaiką nuo šoninio smūgio jėgos. Veikdamas kartu su energiją sugeriančiu apvalkalu, L.S.P. Sistema žymiai sumažina smūgio jėgos poveikį vaikui.

  Visada patogioje padėtyje

  Raskite idealią gulimo vietą, nesvarbu, ar jūsų mažylis yra naujagimis, ar augantis vaikas. Galimos penkios pozicijos abiem važiavimo kryptimis – ir įlaipinimo pozicijoje. O kai vaikas užmiega, galite viena ranka atlošti kėdutę, leisdami jam šiek tiek ilgiau pasvajoti.

  Auga kartu su Jūsų vaiku iki 4 metų

  Kūdikiui augant sureguliuokite „Sirona Gi i-Size“ galvos atramą, kad jis patogiai priglustų kiekviename etape. 12 padėčių leidžia prisitaikyti prie jūsų vaiko, o diržai automatiškai pailgėja kiekvieną kartą reguliuojant - ir reikia tik vienos rankos.

  Lengvas prisijungimas

  Kai tvirtinate vaiką diržais į automobilio kėdutę, jums reikia visos pagalbos. „Sirona Gi i-Size“ turi išradingas kilpas, skirtas saugoti diržus, kai įlaipinate vaiką. Perjungti iš galo į į priekį nukreiptą taip pat paprasta.

  Paprastas montavimas ir tvirtinimas

  „Sirona Gi i-Size“ nustatymas užtrunka vos kelias minutes. Ergonomiška rankena prispauskite ISOFIX į automobilio sėdynę ir ištieskite krovinio koją. Abu užtikrina stabilumą ir papildomą saugumą. Vizualiniai indikatoriai padeda patvirtinti, kad sėdynė yra paruošta apsaugoti.

  KOMPLEKTACIJA

  Sirona Gi i-Size kėdutė
  Integruota bazė
  Naudotojo gidas

  TECHNINIAI DUOMENYS:

  • Tinkama nuodoti nuo maždaug 3 mėn. iki 4 metų (nuo gimimo su naujagimio įdėklu) naujagimio įdėklas neįskaičiuotas.*
  • Vaiko ūgis: 61 - 105 cm (nuo 40 cm su naujagimio įklotu)
  • Vaiko svoris: maks. 20 kg
  • Matmenys: ilgis 710 mm, plotis 440 mm, aukštis 750 mm
  • Svoris 13 kg
  • Patvirtinimo taisyklė: JT R129/03
  • Priežiūros instrukcijos: Audiniai užvalkalai, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje 30°C temperatūroje

  ​