Prekių katalogas

Automobilinė kėdutė Cybex Pallas G i-Size Soho Grey 9-36 kg. 1-2-3 gr.

 • Automobilinė kėdutė Cybex Pallas G i-Size Soho Grey 9-36 kg. 1-2-3 gr.

  Kaina 34900 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Informuoti, kai prekę turėsime

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
 • Jau daugelį metų tėvai renkasi cybex pallas automobilių kėdutes, kad apsaugotų savo vaikus.
  Pallas G i-Size yra naujausios kartos kėdutė pelniusi apdovanojimą.  Automobilio kėdutė, auganti kartu su vaiku, suteikianti daugiau nei dešimt metų komforto ir apsaugos. Automobilio kėdutė, sukurta remiantis apsaugos technologija su saugos pagalve, toliau buvo tobulinama, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas ir lengvesnis naudojimas.
  Pallas G i-Size: tai puikus sprendimas !!! 


  Pažangi saugos pagalvėlė sumažina kaklo sužalojimų riziką susidūrimo atveju, o našumas yra geresnis, palyginti su diržų sistema. Susidūrimo atveju vaikas linksta į priekį ant pagalvėlės, kuri veikia panašiai kaip oro pagalvė, paskirstydama smūgio jėgą per visą platų paviršių. Tai sumažina įtampą kakliukui ir apsaugo kūdikio galvą.Įmontuota reguliuojama pagalvė apsaugo jūsų vaiką lengvai, greitai ir patikimai. O tyrimai rodo, kad pagalvė užsegama darant mažiau klaidų nei segant su kėdutės dirželiais. Ši nauja pagalvė turi patogią sagties sistemą: jums nebeteks pasilenkti prie vaiko ar kovoti su saugos diržais. Reguliuojamas pagalvės pritaikymas užtikrina puikų komfortą augančiam vaikui.

  2-in-1 automobilio sėdynė auga su vaiku. Ji tinka nuo 9 iki 36 kg. (76 - 150 cm.) Pagalvėlė apsaugo Jūsų vaiką iki 21 kg. Po to  pagalvė nuimama ir kėdutė montuojama su transporto priemonės saugos diržu, užtikrinant patikimą apsaugą, kol vaikas pasiekia 150 cm aukštį (apie 12 metų).