Universalus vežimėlis Tutis Zille 3in1 1DAY su automobiline kėdute

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 79900

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tutis
 • TUTIS ZILLE 2 in 1 KOMPLEKTACIJA:

  Aliuminis rėmas;
  Keturi naujos kartos imitaciniai ratai;
  Thermo cot lopšys;
  Lopšio kojų gaubtas;
  Čiužinys;
  Sėdimoji dalis;
  Sėdimosios dalies kojų gaubtas;
  Sėdimosios dalies papildoma apsauginė rankena;
  Uždara važiuoklės laikraštinė;
  Mamos rankinė;
  Lietaus apsauga;
  Funkcijos:

  Imitaciniai ratai, fiksuojami priekiniai ratai
  Sėdimos dalies nugarėlė aukštis gali būti reguliuojamas: gali būti kelios pozicijos sėdimos padėties bei pilnai gulimos
  Reguliuojamas rankenos aukštis
  Lopšys: 0-6 mėn.
  Sėdima dalis: 6-36 mėn.
  Triguba amortizacinė sistema: Galinė amortizacinė sistema, kuri automatiškai prisitaiko prie vaiko sorio
  Šoninė reguliuojama amortizacinė sistema (kietesnė, minkštesnė)
  Priekinė amortizacinė sistema, yapč gerai sugeria kelio nelygumus (bortas)
  Lopšys: MAX 9 kg
  Sėdima dalis: MAX 15 kg
  Techniniai duomenys:

  Sulankstyta važiuoklė: 75 x 60 x 38,5 cm
  Lopšys su važiuokle: 113 x 60 x 119 cm
  Sėdima dalis su važiuokle: 109 x 60 x 113 cm
  Lopšio vidiniai išmatavimai: 85 x 38 cm
  Važiuoklė: 8,4 kg
  Lopšys su važiuokle: 12,8 kg
  Sėdima dalis su važiuokle: 12,9 kg
  Lopšys: 3,7 kg

  Naujasis TUTIS prekinio ženklo šeimos narys – ZILLE.

  Tai naujas vaikiškas vežimėlis, kuris išsiskiria iš kitų ne tik savo funkcionalumu bei dizaino sprendimais, bet ir savo vertybėmis.

  Kiekvienas laikmetis į rinką įpučia naujų vėjų, versdamas pramonės atstovus prisitaikyti prie kintančių poreikių, kuriuos diktuoja kintantis vartotojų stilius bei lūkesčiai. Nuo nesuskaičiuojamų plastikinių įpakavimų iki aplinką tausojančių perdirbamų dėžių, nuo dekoratyvių siuvinių iki kuklaus skandinaviško minimalizmo. Ne paslaptis, kad keičiamės ir mes – vežimėlių kūrėjai. Tad kuo nustebinsime šįkart – vartotojų rinkoje vis augant Z kartos vartotojų skaičiui?

  „Z kartai priskiriami žmonės, gimę nuo 1995–ųjų, tačiau priklausymas Z kartai – nėra tolygu priklausymui amžiaus grupei. Tai savęs priskyrimas grupei individų, neramių dėl juos supančio pasaulio, tačiau nė kiek neabejojančių savimi. Besibaiminančių dėl tokių problemų, kaip, pavyzdžiui, ekologija, tačiau atkakliai dirbančių ir kuriančių pokyčius, ieškančių, atrandančių ir einančių koja kojon su vis besikeičiančiu pasauliu. Tokiems žmonėms mes ir sukūrėme vežimėlį ZILLE“ – pasakoja ZILLE produkto dizainerė.

  Šiandieninis vartotojas ieško ilgaamžiškumo. Ekologija šiandieninio požiūrio individams jau nebėra idėja ar mados trendas, o realybė. Kurdami naująjį ZILLE vežimėlį, jį sudėjome jau daugiau nei 20 metų kaupiamą TUTIS inžinierių ir dizainerių patirtis. Tad vežimėlis kuriamas taip, kad jame šeima galėtų užauginti ne 1 vaiką. Visos ZILLE vežimėlio dizaino detalės yra funkcinės, nėra perteklinių ir nereikalingų elementų. Būtent taip mes taupome medžiagas, energiją ir tausodami gamtą, patys kuriame švaresnę ateitį.

  ZILLE lopšys išsiskiria saugumu, lengvumu bei erdvumu. TUTIS inžinierių komanda išrado modernų, ypač lengvą šilumos lopšį, kuris leis kūdikiui mėgautis nepamirštamais nuotykiais ir išlikti ramiam. ZILLE lopšys yra gaminamas pagal naujausią THERMOCOT™ technologiją, dėl kurios lopšio konstrukcija sveria vos 0,9 kg.

  Dėka THERMOCOT™ technologijos, lopšys itin tvirtas, elastingas ir ilgaamžiškas. ZILLE lopšio atsparumas temperatūrai yra 111 karto didesnis nei įprasto plastikinio lopšio, todėl kūdikiui suteikiamas komfortas tiek šaltu, tiek šiltu oru. Dėl mažo lopšio pralaidumo, vėjuotu oru šaltis žymiai sunkiau prasiskverbia į lopšio vidų, o mažylio išskiriama šiluma cirkuliuoja lopšio viduje. Tad mažylis šaltu oru gali mėgautis saldžiu miegu lauke. Tuo tarpu šiltu oru, karštis taip pat žymiai sunkiau prasiskverbia į lopšio vidų, nei įprastuose plastikiniuose lopšiuose.

  Įprastai, dėl staigaus temperatūros pokyčio (pavyzdžiui, vasarą iš lauko įėjus į vėsų kambarį), tarp čiužinio ir lopšio apačios gali susidaryti kondensatas. Tai gali lemti, jog dėl drėgmės kaupimosi susidaro pelėsis, kuris ypač kenksmingas žmonių sveikatai. Dėl THERMOCOT™ technologinių savybių, lopšyje nesusidaro kondensatas, o čiužinys visada išlieka sausas.

   

  TUTIS inžinierių komanda sukūrė naują itin manevringą važiuoklę. Ji lengvai juda parko takeliais bei tarp parduotuvių lentynų. ZILLE važiuoklė turi trigubą amortizacinę sistemą. Galinė amortizacinė sistema prisitaiko pagal mažylio svorį bei sugeria kelio nelygumus. Šoninė reguliuojama amortizacinė sistema gali būti pritaikoma pagal kelio dangos paviršių, nustatant kietesnę ar minkštesnę amortizaciją. Priekinių ratų amortizacinė sistema puikiai apsaugo ir suminkštiną smūgį su priekinėje dalyje sutinkamomis kliūtimis (pvz. bordiūrais).

  Papildomą amortizaciją prideda ir naujos kartos imitaciniai ratai, kurie tampa tarpiniu variantu tarp pripučiamų ratų ir įprastų imitacinių ratų. Imitacinius ratus yra paprasčiau prižiūrėti, nereikia tikrinti oro slėgio juose, nebaisu, kad pradursite ratą. Galiniai ratai turi papildomus guolius, kurių dėka važiuoklė lengviau juda iš savęs ir nereikalauja papildomos jėgos stumiant vežimėlį. Platesnės padangos gerina pravažumą per smėlį ar sniegą. Šie inžineriniai sprendimai priimti tikslingai siekiant, kad vartotojai nevaržomai galėtų judėti kur tik užsigeis.

  Z kartos individams neimponuoja aukštoji mada ir prabanga. Jiems daug mažiau rūpi influencerių atsiliepimai ir mažiau įtakos turi reklamos. Vietoj to – ieškoma individualaus, savito stiliaus. „Metališki ar matiniai eko-odos deriniai, griežtos linijos, gal net, sakyčiau, futuristinio dizaino. Bet toks vežimėlis ne kiekvienam – jį rinksis tik itin stiprios ir savimi pasitikinčios, nevaržomos asmenybės. Manyčiau, pirmoje vietoje jiems – unikalumas ir daikto kokybė“ – pasakoja ZILLE produkto dizainerė.

  ZILLE vežimėlio audiniai yra itin aukštos kokybės. Vežimėlio gamyboje yra naudojama ypač minkšta eko oda, kuri sukuria prabangos ir malonumo pojūtį. Ši oda taip pat yra naudojama ir drabužių pramonėje, tad iš vidaus ji yra puikiai kvėpuojanti, o iš išorės atspari vandeniui, tad užklupus netikėtam lietui, medžiaga neperšlaps. Kurdami ZILLE vežimėlį, siekiame užtikrinti, kad mažylis jaustųsi patogiai, jaukiai, o svarbiausia – saugiai. Todėl vidiniai audiniai yra padengti specialia sertifikuota Silver-ions technologija, dėl kurios audiniai tampa antibakteriniai. Šia technologija yra apdorojami ir Amerikos armijos uniformos, kad būtų išvengta bet kokių infekcijų žalos atvejų.