BRITAX automobilinė kėdutė ADVANSAFIX IV R Air Black ZS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 38900

   Pristatymas per 3-5 d.d.

  Pristatymas per 15-20 d.d.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Britax-Romer
 • ADVANSAFIX IV R buvo sukurta taip, kad vaikai nuo 9 iki 36 kg galėtų keliauti saugiau ir patogiai – idealu kiekvienai šeimai. Dėka funkcijos FLIP&GROW, vaikui augant, jūs galite lengvai pereiti iš integruoto 5 taškų į 3 taškų diržą keliais paprastais žingsniais.

  SAUGUMAS

  Britax prioritetas – kiekvieno vaiko saugumas. Todėl ADVANSAFIX IV R orientuojasi į pažangias saugos priemones, kad skirtingo amžiaus vaikai būtų maksimaliai apsaugoti kelionių metu. 3 taškų diržo apsauga ir SecureGuard palaiko optimalią diržo padėtį virš dubens kaulų, taip sumažinas pilvo sužeidimų pavojus. SICT sistema ir V formos galvos atrama užtikrina apsaugą šoninio smūgio atveju.

  KOMFORTAS

  Su ADVANSAFIX IV R augti dar smagiau! Dėka funkcijos FLIP&GROW galite periti iš integruoto diržo į automobilį į 3 taškų saugos diržą, kuomet vaikas pasiekia 15 kg svorį (daugiausia 18kg). Papildomas minkštas pamušalas ir EasyRecline su trimis reguliuojamomis atlošo pozicijomis, skirtas įvairaus amžiaus vaikams, užtikrina, kad kiekviena kelionė bus maloni ir patogi.

  TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

  • Matmenys: 60 - 83 x 44 x 47 cm.
  • Kėdutės svoris: 11 kg.
  • Svorio klasė: 9 – 36 kg.

  KĖDUTĖS KRYPTIS KELIONĖS METU

  Į priekį atgręžta

  KOKYBĖS STANDARTAS

  Ši kėdutė buvo sukurta, projektuota ir pagaminta Vokietijoje. Patvirtinta tik po daugelio bandymų modernioje katastrofos bandymų patalpoje. Tad garantuojame maksimalų įmanomą saugumą vaikui kelionės metu.